Procházka Vladimír (Neštěmice 1947)
Zrození hvězdy
sklo modré, tavené ve formě, broušené, leštěné, sign. a dat. Procházka 2014, průměr 65 cm (Zí)
Dílo pochází z ateliéru autora
Autor absolvoval ateliér prof. Libenského na VŠUP v Praze v roce 1972. Ve své tvorbě se zaměřuje především na sklo v architektuře (řada realizací v Mostě, osvětlení Lorety v Praze, okna v rotundě na Řípu...). Věnuje se i volné tvorbě, ve které pracuje s technikou tavené plastiky. Jeho efektní monumentální plastiky jsou oblíbené především v USA.
20.10.2016 - 20:00
- Dosažená cena: **
CZK 180.000,-
CZK 250.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 180.000,-
Zrození hvězdy
Aukce: | Křehká síla skla |
Datum: | 20.10.2016 - 20:00 |
Místo konání aukce: | "Soho" Podolské nábřeží 1, Praha 4 |
Prohlídka: | 08.10. - 20.10.2016 |